Potůčky: lyžák, trip

5. března 2016 v 16:44 | Mykloshka
Hello! Já vím, že je to už strašně dlouho, co jsem nenapsala další článek, ale mám docela pochopitelnou omluvu. Můj notebook je momentálně invalida, takže už pár týdnů tráví v opravně, ze které mi ho už jednou vraceli - ovšem opět rozbitý, takže druhý den byl poslán zpět. Do toho mi umřelo jedno sluchátko, takže crying.
Písnička článku: https://www.youtube.com/watch?v=Ix8ocFEMa1oLYŽÁK

Jenom pro představu - tohle byl můj úplně první lyžák a úplně prvně jsem stála na lyžích, takže jsem byla fakt zvědavá, jak to tam bude fungovat a tak (taky jsem se trochu bála, ale to už je vedlejší). Balení a nošení věcí bych raději přeskočila, takže začnu rovnou odtamtud (wtf, divný slovo).

Hotel/pension byl úplně novej, takže to tam bylo úplně nádherný. Nás bylo na pokoji 9 holek (nejlepší holky, které jsem mohla chytnout), takže trvalo celkem dlouho, než jsme se vystřídaly v koupelně. On to byl spíš byt, protože tam byla i kuchyň a tak. V dolním patře bytu byla koupelna, obývák a zároveň s ním ložnice pro dvě osoby. V horním patře byly dva pokoje, jeden pro 3, druhý pro 4 (a právě v tom jsem byla já).Hned vedle byl krásně strmej kopec. Nebo se mi tak aspoň nejdřív zdál. Hned první den jsme šli lyžovat. Byla jsem fakt ráda, že nás tam bylo pár lidí, co taky neuměli lyžovat. Nejdřív jsem se celkem bála, srazila jsem nějakou malou holčičku, ale (a to jsem se divila) docela rychle mi to začalo jít. Hned druhý den mě a mou spolužačku, ze které se stal můj parťák, učitel poslal na ten velkej a strmej svah (protože první den jsme se to učili na dětským a malým). Kdyby jste to nevěděli, tak mám totálně nasráno z výšek. Díky mé méně posrané parťačce jsem se bála míň a ono to postupně začalo jít i tam.

Za těch pět dní, co jsme tam byli, se stalo spoustu věcí. Naučila jsem se nějak lyžovat, s holkama se víc bavíme, máme hodně nových zážitků a hlášek a tak. Taky jsem trochu odbourala svůj strach z výšek. Takže jestli někoho z vás čeká váš první lyžák a váháte, jestli jet, tak jeďte a nebojte se toho. Určitě vám to něco dá a doufám, že si ho užijete tak jako já. Takovej můj nejoblíbenější zážitek je asi večerní lyžování, které bylo bez dohledu učitelů. Kdyby jste to viděli, to bylo prostě úplně kouzelný. Ta tma, to osvětlení, ten sníh, ta hudba. Atmosféra úplně úžasná.


TRIP

Hned za týden se mě táta zeptal, jestli s ním nechci jít lyžovat, tak jsem ho dotáhla právě do Potůček, kde jsme měli lyžák. Byli jsme na večerním lyžování, takže jsem si vybavila večerní lyžování na lyžáku. Překvapilo mě, že jsem za ten týden nezapomněla lyžovat.

Potůčky rozhodně doporučuju, je to tam fakt pěkný a není to finančně náročný.Doufám, že omluvíte mou neaktivitu, a že se vám článek líbil. Tak pa u dalšího článku♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 6. března 2016 v 13:36 | Reagovat

~Čaué~
je blbé, když ti pošlou notebook z oprav a je zase rozbitý. Už ty schody vypadají krásně :3
Já se naučila lyžovat před dvěma roky. Každý na tom ale stojí někdy poprvé :)
Taky se mi povedlo srazit párkrát nějakou malou holčičku.
Hlavně, že sis to užila a naučila se lyžovat.
Já na svém lyžáku jsem si to moc neužila. Bylo to v sedmičce na ZŠ. Ale lyžák ve druháku byl boží.
Tak se měj :)

2 Mykloshka Mykloshka | 6. března 2016 v 14:17 | Reagovat

[1]: aspoň nejsem sama:D
Jo, to užila:))
Ono jde o kolektiv no:)

3 M` M` | Web | 6. března 2016 v 17:03 | Reagovat

tak ať ten notebook je co nejdříve zase v pořádku :) je dobře, že se ti líbilo, já nikdy na lyžácích se školou nebyla..nelíbilo se mi právě to ubytování, kde jsme měli bydlet ;)

4 Mykloshka Mykloshka | 6. března 2016 v 17:49 | Reagovat

[3]: děkuju, doufám v to:):D
Tak to je škoda:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama