School trip do Prahy

20. prosince 2015 v 19:36 | Mykloshka
Helloo. Tenhle článek je o výletu do Prahy. Napíšu to strašně stručně. Nejela jsem tam ani s mojí třídou, tři od nás jsme se přidaly k jiné třídě, kde pár lidí znám. Ted' už písnička článku: https://www.youtube.com/watch?v=TmudDWgipPE (Omlouvám se, jestli jste spíš čekali nějakou vánoční písničku, ale já tuhle nemůžu dostat z hlavy. Prostě si jí musím pouštět dokola jako k o l o t o č)


Cesta do Prahy

Jeli jsme nějakým busem, který vypadal jako takovej ten shit-bus, kterým se jezdí na školní výlety úplně běžně, ale pak jsme zjistili, že je tam wifina, takže nám nejvíc vyhovoval. Když jsme nastupovali, tak mi spolužačka volala, kde jsme, protože jsem na ní měla počkat, ale neviděla jsem jí tam (byla tma noo). Nastoupila jsem teda bez ní, a když jsem jí viděla jít k autobusu, zamávala jsem na ní mobilem. Samozřejmě bych to nebyla já, kdyby mi nespadl. Mobil to přežil, myslím, že má akorát o jeden malej škrábanec navíc.

Praha

Čekaly nás dvě přednášky. Jedna v antropologickém (nevim, jestli to mám správně) muzeu a druhá v botanické zahradě. Pro toho, koho dějepis nezajímá tak, jak nezajímá mě, je to muzeum absolutní nuda. Mnohem víc jsem ocenila tu botanickou zahradu. Sice na ní byli nejvíc zajímaví asi papoušci, ale to je jedno. Kromě papoušků se mi tam líbily kaktusy. Měli jich tam strašně hodně a různých velikostí. Jeden byl strašně velkej a kulatej s hodně ostnama a prý se mu přezdívá 'sedátko pro tchýni':D.
Po přednáškách jsme měli asi tři hodiny rozchod. S holkama jsme zamířily do Palladia. Nahoře jsme se rozhodovaly mezi mekáčem a Burger Kingem. Nakonec jsme se rozhodly pro mekáč, protože tam nebylo tak narváno a taky prej pro to, že tam bylo víc kluků. Nakonec bychom byly nejradši, kdyby tam nikdo nebyl, protože jsme si přišly trochu jak vidláci. Po tom, co nám kámoška u stolu řekla, že se diví, že za náma ještě nepadá sláma, jsem se málem udusila borůvkovou taštičkou (od který jsem btw měla úplně černý zuby). Prošly jsme tam hodně obchodů, já jsem se stavila i ve Starbucks, kde jsem byla poprvé, takže pro mě premiéra. Sraz jsme měli na Václaváku. Cestou jsme si koupily ještě makronky.Cesta z Prahy

Zpátky jsme jeli kolem pěti hodin. Byli jsme strašně utahaní a uťapaní, takže jsme všichni v klidu nastoupili do busu a sesunuli se do sedaček. Celou cestu jsem poslouchala písničky a "ležela". Byla jsem hodně blízko spánku, vyrušil mě jenom jednou učitel, že stavíme na benzínce, abychom si mohli dojít na záchod. Přišlo mi vtipný, když do toho mikrofónu hlásil, že musíme být hotoví přesně za 7 minut a 45 vteřin:D.
Když jsem pak jela už mhdéčkem domů, složila jsem se tam úplně hotová do sedačky a opřela se o okno. Musela jsem vypadat jak úplněj bezďák, ale mně to bylo v tu chvíli úplně jedno.


Takže tohle byl trip do Prahy. Já doufám, že to nakonec nebylo nečekaně dlouhé nebo nezajímavé. Nevím, kdy můžete čekat nový článek, snad ne za dlouho.

Zatím se mějte, pa♥♥


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 20. prosince 2015 v 21:49 | Reagovat

Praha je skvělá! :) Navíc teď ta vánoční atmosféra je asi tak to nejkrásnější na světě, co jsem kdy prozatím viděla! Ne nadarmo vedou vánoční trhy žebříček nejkrásnějších vánočních míst! :)

2 Simix Simix | Web | 21. prosince 2015 v 19:14 | Reagovat

~Čaué~
ještě než jsem rozklikla tu písničku a přečetla si to slovo k o l o t o č, bylo mi hned jasné, jakou písničku myslíš.
Poslala mi ji můj... ehm, kluk? No teď na sebe nemáme čas, tak nevím, zda spolu chodíme.. složitější .. poslala mi to asi před dvěmi týdny... a já jako nejdřív, to jako vážně? On a posílá mi tuhle písničku? O nahosti, sexu? No ,ale pak se mi to začalo docela líbit a předevčírem jsem si to zpívala :D je to super a dokonce i jeho jsem pochopila, proč mi to poslal :D
Zamávala mobilem... spadl. Ta věta jak jsi to napsala mě docela pobavila, dokonce mi před očima přeběhl i obraz, jak by to mohlo vypadat :D
v antropologickém muzeu jsem ještě nebyla :D jak popisuješ ten kaktus.. kaktusy... nějakou náhodou jsem zabloudila na ten řádek, když jsem četla ještě někde víš a už jsme se lekla, co popisuješ.. připadalo mi to lehce perverzně.
Měli jich tam strašně hodně a různých velikostí. Jeden byl strašně velkej a kulatej s hodně ostnama a prý se mu přezdívá 'sedátko pro tchýni':D.Tři hodiny rozchod? To si děláš prču? My mám většinou tak hodinu :)
Kdybychom měli tři hodiny.. jdu tak do Palládka :D Taky jsem měla nedávno premiéru ve Starbucksu, ale nic jsem si nekupovala.. ty ceny nejsou moc pro mě :)
Tyto makronky jsem také nikdy neměla :)
Věřím, že Vás to muselo vyčerpat.. znám to, ale v pět hodin jsme odtamtud opravdu neodjížděli ... asi o tři hodiny dřív.
Hlavně, jestli sis to užila :)

3 Mykloshka Mykloshka | 22. prosince 2015 v 12:57 | Reagovat

[1]: To jo, je to tam fakt skvělý:)!

4 Mykloshka Mykloshka | 22. prosince 2015 v 13:00 | Reagovat

[2]: Mě ta písnička taky zarazila, ale hned se mi začala líbit:) On má spoustu hezkých písniček:)
To děkuju:D:)
Perverzního tu nic není!:DD (a ani být nemělo:D) - ale aspoň ses pobavila:DD
Joo, mají to drahý, ale já se do Prahy moc nedostanu, takže jsem to musela ochutnat:D
Užila!:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama