Září 2015

1 year on blog! | Photoshoot | holidays 2015

19. září 2015 v 12:05 | Mykloshka
Tenhle článek pojím s jednou takovou "událostí". Dneska je to totiž rok od založení tohohle blogu! Ani mi nepřijde, že už je to rok. Je úplně úžasný, že jsme překročili prvních 1000 návštěv. O letních prázdninách tu byla neskutečná návštěvnost. Za ten rok jsem nabrala pár blogerek do affs a jsem fakt ráda za každou, kterou jsem vzala, protože ani netušíte, jak mi někdy komentář od vás zvedne náladu:). Děkuju vám♥.

Ted' už teda k článku. Dneska to bude první článek v takovém duchu (když se naskytne příležitost a vy budete chtít, tak bych nějaký takový článek zase udělala). Doufám, že vám nevadí, že není povídací. Ani ty fotky nijak komentovat nebudu, jen vám sem na začátek napíšu, o co jde. Na konci srpna jsem šla s kamarádkou do lesa právě za účelem photoshootu. Fotí strašně hezky, takže to dopadlo skvěle. (Její fotky můžete vidět na jejím instagramu: https://instagram.com/adri_manka/ .) Já si myslím, že to byla sranda. Pro mě to bylo něco nového. Protáhlo se nám to na 3 hodiny, ale mě to ani nepřišlo. Sranda hlavně byla, když jsem se měla tvářit vážně (takový ten deep face) a já to neudržela a začala se smát (:D). Písnička článku: https://www.youtube.com/watch?v=fyG9La0PAsM (je úplně hustý, že ten videoklip se hodí k těm mým fotkám:D)Notebooks DIY - Back to school#3 (opožděné)

10. září 2015 v 17:35 | Mykloshka
Čaute! Dneska jsem se rozhodla napsat DIY na sešity do školy. Nejspíš už je trošku pozdě psát back to school, tak proto je v názvu to "opožděné". Každopádně upravit sešity si můžete kdykoliv, takže to trošku cenu psát asi má. Doufám, že se vám sešity budou líbit. Inspiraci jsem většinou brala z we♥it. Písnička článku: https://www.youtube.com/watch?v=CX-un4obyU0


First week on high school

6. září 2015 v 11:20 | Mykloshka
Čaute všichni. Nakonec jsem se rozhodla napsat článek o celým mým prvním týdnu, ne jenom o prvním dnu. Nelekejte se, budu stručná, nebudu vypisovat každý detail. Myslím si, že celý týden bude zajímavější než jeden den, takže tak. Jinak mám ještě minimálně jeden další článek, který ted' v září vyjde. Uvidím, jak to bude dál. Budu psát podle nápadů a času. Písnička článku: https://www.youtube.com/watch?v=fB63ztKnGvo (Tahle písnička je úplně boží, nejspíš jsem se zamilovala, takže si jí určitě pusťte!:))