Motýlí dům

21. července 2015 v 20:00 | Mykloshka

Čaute! Tenhle článek bude asi taky hodně obrázkovej, protože minulý týden jsem navštívila Motýlí dům. Zase je to ve Varech, takže pro mě jako pro Varačku žádnej extra dlouhej výlet, což je dobře. Čím blíž, tím líp:D Písnička článku: https://www.youtube.com/watch?v=dpPXpHx9jO4 .


Motýly

Já už jsem minulý týden zaspamovala instagram fotkama z tohohle místa, ale dám vám je sem znovu a dám sem ještě nějaké navíc, které už jsem postovat nechtěla.
Motýlí dům se nachází tedy v Karlových Varech na Dianě, kde je toho k vidění i víc než jenom tohle, takže jako výlet je to pěkný. Byla jsem tam s rodinou a nejdýl jsem tam vydržela já, ostatní i po pár minutách už prchali, protože v té místnosti s motýly se musela nejspíš udržovat nějaká vysoká teplota, takže tam bylo hrozný vedro, ale vydržet se to dalo, protože tam bylo na co koukat. Místnost byla strašně hezky zařízená. Bylo tam "jezírko", spoustu rostlin, který vypadaly jak z džungle a (kromě motýlů) taky papoušci a ptáčci. Mohlo se fotit, v což jsem doufala, když jsme přicházeli. Někteří motýli byli fakt mega, někteří zas vypadali jako list (s listem byli skoro k nerozeznání, chvíli mi trvalo, než jsem zjistila, že je to motýl - jsem mentál..). Dám vám sem pár povedenějších fotek motýlů (Okay a papouška..).
Me in the jungle (??)

Všechny fotky motýlů jsem fotila já a fotila jsem na mobil. Brácha fotil taky na mobil. Toho jsem vyzvala na battle ve focení momentek, aby byla sranda. Já fotila jeho a brácha mě. Některý momentky byly docela dobře strašný:D Pár z mnoha (čtyři fotky asi ze třiceti) se povedly a taktéž jsou na instagramu, až asi na jednu. Na těch fotkách bude i vidět to prostředí. Já jsem si tam chvílema přišla fakt jak v džungly nebo deštným pralese:D Foréček byl, když mi jeden motýl přistál na ruce, jenže já jsem to nečekala a hrozně se lekla, čímž jsem vylekala i toho motýla, takže .. ode mě.. zas odletěl._.
Suvenýry

U pokladny tam byla možnost si koupit i nějaký suvenýry (převážně) v pododě náramků s motýly (ofc..). Jeden jsem si koupila, ale nefotila jsem ho. Myslim, že hlavní fotky jsou ty s motýlama. Určitě bych se tam šla podívat znovu, doporučuju každýmu (krom těch, co jsou nějak nemocní a udusili by se v tom vedru._.).
Bylo to asi hodně obrázkový dneska, ale motýly vám líp popíše fotka, než já:D Netuším, kdy vyjde další článek, ale tohle určitě není z prázdnin poslední.Co děláte o prázdninách vy?^^

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bells Bells | Web | 21. července 2015 v 20:03 | Reagovat

Viděla jsem ten spam tam :DD. Naši tam byli o víkendu a já radši byla doma a dělala prospěšnější věci :D. Jinak takovej krátkej článek, ne? :D
CHCEME DELŠÍ ČLÁNKY. Aspoň já teda :D.
A ten náramek chci vidět :D

2 Simix Simix | Web | 21. července 2015 v 20:37 | Reagovat

~Čaué~
Tam jsem nikdy nebyla, ale fotky jsou parádní :)
Vedro ... to bych snad přežila :D

3 Mykloshka Mykloshka | 21. července 2015 v 21:16 | Reagovat

[1]: No jo, já vím. Je hodně obrázkovej, moc textu tam není:D Uvidim, o čem budu psát další článek, snad bude delší(yy)Náramek na mě někdy uvidíš, náčelníku, fotka se mi posílat nechce:D

[2]: Já tam byla poprvé a líbílo se mi tam. Vedro se dalo přežít:) Děkuju))

4 Hopeful girl Hopeful girl | Web | 24. července 2015 v 15:29 | Reagovat

jsou to nádherné fotky:) Jinak, nikdy jsem tam nebyla, ani nevím že něco takového je, ale vypadá to lákavě.

5 Mykloshka Mykloshka | 24. července 2015 v 19:39 | Reagovat

[4]: Děkuju:)) Jo, určitě stojí za to, se tam jít podívat:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama