Mezinárodní filmový festival

13. července 2015 v 17:32 | Mykloshka

Čautee. Asi víte, že každý rok se v Karlových Varech koná Mezinárodní filmový festival. Jelikož já jsem z Varů, tak není problém tam kousek dojed. Festival tu probíhal od 3. do 11. července. Z těch dnů jsem tam byla celkem pětkrát. Napíšu vám sem tedy (snad) ve zkratkách průběh. Písnička článku: https://www.youtube.com/watch?v=rruOu2nIPHc
3. červenec

Začátek festivalu. Ten den jsme tam s Luckou (naivně) šly s tím, že potkáme Zdendu Piškulu,Gabču Heclovou nebo Johnyho Machettu. Oni tam měli fakt být a taky byli, jenže tam bylo hrozně lidí, hrozný vedro a prostě bylo skoro nemožný je tam najít. Ten den bylo takový to horko, kdy z vás teče karamel. I přes to jsme tam vydržely asi čtyři hodiny. Clap your hands, we're fancy!! Aspoň jsme (docela z dálky) viděly Richarda Gera a pak nějakou (nevim jakou, neviděla jsem ten film) herečku z Hunger games:D
6. červenec

Ono když už tam máte všechno prolezlé zkrz na zkrz, tak tam pak není co dělat. Navíc to horko.. Rozhodly jsme se prolézt tedy i pár obchodů. Nevyhnuly jsme se samozřejmě krámu s pitím. Pokračovaly jsme drogériemi, nakonec jsme zašly do levných knih. Obě jsme si tam koupily knížku. A obě dvě knížky stojí za prd:D Nevím, nedokážu se začíst. Každopádně na tenhle den se váže i jedna storka týkající se mhd. Autobus byl nacpanej, takže si nebylo kam sednout. Stouply jsme si do přední části autobusu a držely se takových těch tyčí. Na nějaký zastávce nastoupil hrozně velikej (do výšky, ale hlavně do šířky) chlap a stoupl si přímo za mě. To by mi ještě tak nevadilo, jenže ten řidič, když brzdil, tak s tím autobusem vždycky hrozně škubnul. Pak přibrzdil nějak moc (asi kvůli autu před ním nebo co) a ten tlustej chlap spadl přímo na mě. Ha, ha, ha. Sotva se omluvil. Bylo to jen takový rychlý "pardon". Takový aby-se-neřeklo pardon. Každopádně moje následné "v pohodě" znělo jako příště-se-drž-pořádně-blbče v pohodě. Při tom "nárazu" jsem totiž nabourala do tý tyče, který jsem se držela, takže žádná peřina:D.
8. červenec

Tenhle den je jiný tím, že jsem tam byla s dvěma holkama z našeho aerobickýho týmu. Během festivalu tam jezdil zvláštní autobus F1, F2 a F3. Ten kdo to ve Varech aspoň trochu zná, tak ví, kde je Pupp a jak daleko je od něho zastávka Tržnice. Je to docela kus. Nevím, jak dlouho trvá než se tam dojde (možná 10 minut nebo víc), ale mi jsme nastoupily do té F3 s tím, že tam budeme rychleji. To jsme ale nevěděly, kudy to jede. Ono to vzalo tak velkej okruh, že jsem se na Tržnici dostaly až za půl hodiny. Takže se to fakt vyplatilo.
9. červenec

Hezké počasí vystřídal déšt'. To ale mě a Lucku nezastrašilo ( i když jsme to nečekaly a hned se šly schovat) a vyrazily jsme. Zalezly jsme do knih Dobrovských, kde jsem si mimochodem koupila Hledání Aljašky od Johna Greena. Rozhodovala jsem se o koupi tak dlouho, že když jsem si jí konečně vzala a vyšly jsme, přestalo pršet. K tomuhle dni je nejvíc fotek, protože jsme se musely vyfotit s kloboukama (o který se soutěžilo-.-) a balónkama. Pak jsme se klasicky šly podívat do obchodů. Zaujaly nás slevy v drogérii Teta. Já jsem si tam vybrala řasenku od Rimmel London. Takovou zvláštností je, že není černá, ale fialová. Ovšem, když jsem jí doma zkoušela, tak to vypadá jako černá, protože je to celkem tmavá fialová. Možná na někom se světlýma řasama by to fialový bylo, ale na mě moc ne.

11. červenec

Tohle byl poslední den festivalu, kam jsem šla pro změnu s mamkou. Prošly jsme zas všechno možné včetně mekáče, kde mi prodavačka řekla, že jim došla zmrzlina._. Moc jsme se nezdržovaly, čekala nás pak totiž procházka se známýma, takže tak.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sim Sim | E-mail | Web | 13. července 2015 v 17:45 | Reagovat

Moc krásný článek :)
Jednou se chci do Karlových Varů podívat.
Dokážu si představit ty návaly lidí :DD
Máš nádherný blog :)

2 Mykloshka Mykloshka | 13. července 2015 v 19:47 | Reagovat

[1]: Návaly tam byly v prvních dnech neskutečný:DD
Děkuju moc:)
Zavítala jsemi natvůj blog:D:)

3 Bells Bells | Web | 13. července 2015 v 22:42 | Reagovat

*clap clap clap* Já jsem si odnesla parádní puchýře, takže pohoda lustr :D.
Mě si s tím MHDéčkem strašně rozesmála, i když jsem u toho byla taky :D. Já se soustředila na toho kluka, co měl smítko na hlavě :D. Termín - příště-se-drž-pořádně-blbče - mě poznamenal, musela jsem se kousnout, abych nevzbudila barák svým smíchem ._. :D. "nás" - použila bych jiné slovo - Míšu to zajímalo víc než mně :D.
xoxo Bells

4 Mykloshka Mykloshka | 14. července 2015 v 9:39 | Reagovat

[3]: Konečně se mi povedlo tě rozesmát!:D Si ted' budu říkat kulíšek, že:DD
Jsem se zlepšila od minulého článku. Tenhle je daleko přehlednější a navíc je s tebou, takže proč by se ti nelíbil,že:DDD

5 Simix Simix | Web | 17. července 2015 v 17:09 | Reagovat

~Čaué~
KDy z vás teče karamel :O Jáj ...
Bylo by ale fajn se s nimi setkat :3
NEchtěla bych. aby na mě spadl nějaký chlap :D
Taky jsem dřív chodila na aerobik :)
Hledání Aljašky bych si také někdy přečetla :)
Hezké fotky :) No měla ses zajímavě:)

6 Mykloshka Mykloshka | 17. července 2015 v 23:39 | Reagovat

Ten chlap byl fakt těžkej:D úplně mě natlačil na tu tyč!._. :DD
Já se na Hledání Aljašky hrozně těšim, pořád jsem se k ní nedostala, ale pomalu se blížím))
Děkujuu. Minimálně zajímavý to bylo:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama