H E L L O H O L I D A Y S !

30. června 2015 v 21:19 | Mykloshka


Čautéé! Konečně nastal ten den, kdy můžeme zahodit úplně všechno a jenom si užívat to volno a svobodu. Konečně nastalo léto a s ním dlouhé letní prázdniny, na které jsme celý rok čekali. Někteří končili se školou už v pátek, jiní v pondělí a někteří dokonce až v úterý. Od zítra už máme jasné volno a chill. (Až teda na brigádníky, kteří začínají hned od začátku prázdnin.. Za ty by se měla držet minuta ticha) Písnička článku: https://www.youtube.com/watch?v=ZKT3qLeIgC0

Letos jsem se loučila s devátou třídou, tudíž i s celou základní školou. Měli jsme asi čtyřiceti minutovou rozlučku, kde se pustilo video s našema fotkama a říkal se proslov. Respektive já jsem říkala proslov. Já a Lucka. Musím se přiznat, že se mi to říkalo trochu těžko po tak dojemných písničkách a s třesoucíma rukama, ale zmákla jsem to:D Fotku odtamtud žádnou ani nemám, protože na to jsem byla příliž nervózní (?), příliž rozrušená (?)a taky příliž spocená (!!), co si budeme povídat:D.. Tuším, že všechny holky měly šaty a jiné učesy než normálně. Já jsem nebyla vyjímkou. Měla jsem černobílé šaty, černé boty na podpatku, vlasy vlnité a přehozené na stranu. Nehty a rty jsem měla červené a náušnice černé. Vlastně mám fotku, podle které jsem se nechala inspirovat^^

Musím taky říct, že ze mě konečně s tím koncem roku a koncem základky spadl velikej kámen. Takový ty dětský hádky, puberta, přijímačky atd. mám za sebou, takže doufám, že na střední škole přijde nějaká příjemná změna a obrátí se ted' všechno, co bylo špatný k dobrému. Uvítám totiž jakoukoli možnou změnu k dobrému:D Zatím se teda těším. Doufám, že nebude moc velká nálož učení, ale co se dá dělat.

Ještě bych vám chtěla ukázat takovej nápad na záložku do knížky. Nechtěla jsem z toho dělat úplně diy, protože je to taková prkotina, na které není, co vysvětlovat, takže vám sem prostě jenom hodím fotky a nebudu to zbytečně okecávát:D Snad jenom řeknu, že na té záložce je Lucy Hale.


To by bylo všechno! Doufám, že o prázdninách vyjde víc článků než jen dva:D

Krásné prázdniny přeji všem, co čtou:)

Instagram: https://instagram.com/michaeliitos/
Ask: http://ask.fm/Mykloshka
Twitter: https://twitter.com/MishaMoudra
Tumblr: https://www.tumblr.com/blog/mykloshka
We♥it: http://weheartit.com/mykloshka
♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 2. července 2015 v 16:57 | Reagovat

~Čaué~
Já budu mít brigádku, a začínám dnes, ale sem spokojená zatím :)
Další blog, kde čtu, že někdo pouští devítku ... :D
Je fajn, že se na střední školu těšíš... občas je to tam docela složité, ale často i super. Podle toho kam jdeš :)
My takovou rozlučku ani pořádně neměli... bylo to takové slavnostní na tvrzi... ale žádné video... a tak...
A letošní deváťáci, to měli jen ve třídě... I když tam byl školník a starosta :D a ředitelka školy...Čekala jsem tam totiž na bráchu, tak jsem to viděla :)
NICE záložka!!
Tak ahoj

2 Mykloshka Mykloshka | 2. července 2015 v 17:52 | Reagovat

Ahoj:) To já mám brigádu na bázi "zavoláme vám podle zakázek",takže..:DD
Jdu na zdrávku, tak uvidím, jaký to tam bude:D:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama