DIY do pokoje ♥

10. května 2015 v 13:01 | Mykloshka
Čaukoo. Dneska tu mám po dloouhé době diy. Tohle je vlastně moje druhé diy, co vám sem píšu. První jsem psala v září a byla to výzdoba školních sešitů. (Link na článek tu-> http://mykloshky.blog.cz/1409/school ) Dneska to bude výzdoba pokoje. Není to nic extra velkého. Jelikož mám maličkatej pokoj, tak se tam toho moc předělávat nedá, ale minulý víkend jsem dostala do hlavy nápad a toho jsem se držela. Písnička článku - https://www.youtube.com/watch?v=pBE03iTkDXQ

Začnu tím méně časově náročným. Půjde o obrázek na stěnu. V mém případě na skříň. Potřebujete k tomu nějakou pevnou destičku, na kterou budete malovat, tempery/vodovky a vytisklý obrázek s textem nebo obrázkem. Já jsem kdysi dostala od bráchy takovou destičku (je taková napůl dřevěná, ze předu je z jiného materiálu. V materiálech se nevyznám, pardon:D), která má zezadu už háček na pověšení.

Přední stranu jsem zakryla tyrkysovou temperovou barvou, kterou jsem rozfoukávala, než to zaschlo, takže to vytvořilo různé tvary. Na počítači jsem si našla a vytiskla obrázek s textem "Laters, baby", což je hláška z filmu. (Asi každý víme, o jaký film se jedná, že jo) Když mi destička úplně zaschla, vystřihla a nalepila jsem doprostřed vytisknutý obrázek. Pak už jsem obrázek jen pověsila za háček na skříň.
Druhý obrázek jsem nedělala já. Dostala jsem ho od kamarádky k Vánocům. :)

Další věc je víc časově náročná, ale hrozně se mi to líbí a jsem ráda, že jsem to dokončila. Jde vlastně o úplnou změnu nástěnky. A co je na tom jako těžkýho,hh? Nechtěla jsem už na nástěnce jenom nudně měnit plakáty nebo obrázky a tak. Dostala jsem nápad, že celou mou nástěnku bych pokryla vytisklými citáty, hláškami a obrázky. Abych si ještě víc přidělala práci (:D), tak jsem ten rám nástěnky přebarvila modrou temperkou. Nejvíc času zabere výběr obrázku a následné vytisknutí, vystříhnutí a nalepení. Já jsem to teda nelepila, ale připevnila špendlíkama. Obrázky jsem si bud' vyhledávala v knížce a vytvořila sama nebo jsem je prostě stáhla z we♥it. Vypadá to fakt pěkně, takže na sebe můžu být pyšná:D.
A poslední věc už není ani úplně diy, ale hrozně to ten pokoj ozdobí. Jde jen o umístění svíček. Svíčky mám hrozně ráda. Nezapaluju je tak často, ale když už, tak tím zaspamuju prostě celej snapchat:D.


Doufám, že se vám tohle diy líbilo. Asi to byl trochu delsí článek, ale tak co už:D. Až se mi zase za nějakou dobu dostaví nějaký zajímavý nápad, tak určitě diy udělám znovu.

Instagram: https://instagram.com/michaeliitos/
Ask: http://ask.fm/Mykloshka
We♥it: http://weheartit.com/mykloshka
Tumblr: https://www.tumblr.com/blog/mykloshka
Twitter: https://twitter.com/MishaMoudra
♥♥


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 10. května 2015 v 18:29 | Reagovat

Tuhle písničku od Johnyho slyším prvně :) Je dobrá :)
Laters baby.. teď jsem nevěděla.. .ale došlo mi to po chvilce...
Já ten film žeru :D
Ta barva je hezky rozfoukaná.. vypadá to pěkně :)
Ten s HAPPY vypadá skvěle :3 Nástěnka vypadá moc pěkně... Já tu svojí už ani neměním.. Mám tam diplomy, protože nevím, kam je jinak dát :D
Hezký článek :)

2 Mykloshka Mykloshka | 10. května 2015 v 20:07 | Reagovat

[1]: To je, já jsem si jí hrozně oblíbila :)
To já taky!:) :D
Děkuju moc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama