Future student

22. dubna 2015 v 15:02 | Mykloshka
Čuus. Jelikož mám po přijímačkách a po výsledcích, tak píšu další článek (jistě vás to všechny zajímá). Jen tak do úvodu: Hlásila jsem se na střední zdravotnickou a střední pedagogickou školu. Házím vám sem zase mojí oblíbenou písničku- https://www.youtube.com/watch?v=nXXVMcyy_Ag :)


Psal se den 15.4. ..

Ne, budu psát normálně

Přijímačky jsem dělala 15.4. ve středu. Měla jsem tam být na půl osmou? Vstávala jsem kolem šesté. Jela jsem tam s mamkou autobusem, proto už v šest, no hate, okay. To ráno jsem byla strašně nervózní. Ačkoliv to prý na mě nebylo znát, uvnitř jsem se klepala jak děcko. Vtipný je, že ještě to ráno jsem se koukala na přehled gramatiky a na vzorce z matematiky. Nikdy není pozdě, víš jak:D.


Autobus nám jel v sedm, tam jsem se sešla s Luckou (Bells, ofc). Čím blíž jsem tý škole byla, tím víc jsem byla nervóznější, ale na místě mě uklidňoval pohled na ostatní účastníky. Především holky. Celkem mě rozesmály ty, který měly odporně namalované obočí.


Od nás ze školy tam šlo dělat přijímačky hodně lidí, takže jsem se cítila pak docela v pohodě. Do tříd nás roztřídili podle abecedy. Naštěstí jsem ve třídě byla s jednou mojí spolužačkou, tak jsme ten dlouhej začátek prokecaly. Čekaly jsme asi hodinu, než přišla učitelka. Jako první jsme psali matematiku, což je podle mě dobře. Měla jsem to dřív za sebou^^ Uměla jsem z toho tak půlku, něco jsem tipla a tak. Pocity jsem z toho neměla tak špatný, ale ani ne extra dobrý. Když jsem to dopsala, tak jsem se cítila hrozně vyčerpaně. Jsem se musela opřít a pořádně nadechnout. Když jsem se tak ohlížela po třídě, tak jsem zjistila, že jsou na tom všichni stejně, takže cool. Pak jsme měli cca 20 minut přestávku, takže jsme se spolužačkou hned vyrazily na chodbu za ostatníma lidma z naší třídy a říkali si výsledky, dojmy a tak.


Následovala hodina, kdy jsme psali češtinu. To jsem se cítila víc uvolněná. Nejen kvůli tomu, že jsem si popovídala s ostatníma, ale i proto, že mi čeština víc jde. Ovšem ani ta nebyla snadná. Byla tam hromada textů, básní a pak si během pár minut vyhledej odpovědi na milion otázek. Stihla jsem naštestí všechno, ale pár věcí jsem tipla. (Nepodceňujte češtinu!)


Docela se mi ulevilo, když jsem to měla za sebou. Mamka mě pak vzala do mekáče, takžee..:D Akorát na výsledky jsem čekala týden od toho dne, takže to je docela dlouho.


Psal se den 22.4. ..

Ne, je to trapný

Dneska je 22.4. Hned ráno, jak jsem se vzbudila, tak byly na stránkách školy napsány výsledky. (Kdyžtak jsem nachlazená, takže nejsem ve škole, jo, takže mám čas ted' psát článek, no hate, prosím) Na ty výsledky jsem koukala ještě rozespalá v posteli na tabletu, takže jsem na to sotva viděla. Ovšem zpráva, že mě přijali mě okamžitě probudila. Seskočila jsem dolu z postele (mám palandu), běžela si to rovnou do obýváku a skočila na mámu. Určitě si myslela, že jsem ted' ten největší borec, když jsem jí řekla, že jsem byla druhá nejlepší v pořadí. Pak jsme společně koukaly, jak jsem dopadla na pajdě. Tam jsem se taky dostala a byla jsem patnáctá v pořadí. Tohle bylo asi moje nejšt'astnější ráno^^


Doufám, že vy, co jste letos dělali přijímačky, tak jste se taky dostali a měli jste happy ráno jako já^^ Určitě mi to můžete napsat do komentářů a taky se mě můžete na něco zeptat.


Aby tenhle článek nebyl tak "holý", tak sem úplně bezdůvodně dám svojí nejnovější fotku.Btw, ještě vám sem nacpu stránku mého aerobického týmu. Minulý týden jsme se zúčatnily závodů v Chebu. Máme i video. - https://www.facebook.com/pages/Juniorky-DDM-KV/580979988603981?pnref=lhc


Jestě jsem se taky chtěla zeptat! Jak se vám líbí nový vzhled webu?^^ Napiště mi to do komentářů. Tohle bude dneska ode mě všechno, protože kdybych měla psát něco dál, tak bych to musela asi cucat z prstu. Byee.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 22. dubna 2015 v 19:27 | Reagovat

Tuhle písničku jsem asi slyšela jen jednou.. někdy :)
Really?
Já se také chtěla hlásit na zdravotku ... a skončila jsme na pedagogické :)
Tak gratuluji!
Druhá v pořadí, to je dost dobré!! :)

2 Mykloshka Mykloshka | 22. dubna 2015 v 19:42 | Reagovat

Děkujuu. :)
To je víc než dobrý! Vůbec jsem to nečekala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama