Duben 2015

Nákupy aneb problémy holek

28. dubna 2015 v 12:30 | Mykloshka
Čautee. Píšu nezvykle článek po kratší době. Z minulého článku víte, že mě přijali na střední zdravotnickou školu. Jako bych nemohla prostě napsat "zdrávku".. Takové přijetí na školu něco známená. Není to jako, když dostanu jedničku. I když to je taky mimořádná událost, protože se to nestává často. Just joke... Takže taková událost vyžaduje odměnu. (Jako nevyžaduje, ale víš jak) Táta navrhl, že si zajdeme o víkendu na oběd někam do obchod'áku a pak, že si můžu vybrat něco na sebe, že mi něco koupí jako dárek za ty přijímačky. A tady nastává problém. Pust'te si k tomu písničku, dám vám sem link: https://www.youtube.com/watch?v=waU75jdUnYw

Future student

22. dubna 2015 v 15:02 | Mykloshka
Čuus. Jelikož mám po přijímačkách a po výsledcích, tak píšu další článek (jistě vás to všechny zajímá). Jen tak do úvodu: Hlásila jsem se na střední zdravotnickou a střední pedagogickou školu. Házím vám sem zase mojí oblíbenou písničku- https://www.youtube.com/watch?v=nXXVMcyy_Ag :)

Reality

12. dubna 2015 v 19:03 | Mykloshka
Čaukyy. Po delší době píšu zase článek! Minule to byl haul, ted' to bude takovej bez tématu. Spíš zážitky a informace. Takovej volnější. Ne, nezklamu a dám sem zase link na písničku-https://www.youtube.com/watch?v=FYTQU4KvhJM :)