#2 Waiting for Christmas...

19. prosince 2014 v 17:10 | Mykloshka
Ahooj.
Dneska tady je další "Waiting for Christmas". Chtěla bych z toho udělat takovou edici.:)) Napíšu vám sem zážitky ze školy a pak takovej dejme tomu haul. +Bych vás ke každému článku chtěla odkázat na nějakou písničku, která se mi líbí:) Za dnešek je to tahle: Sněz mě :DDDD


Ve škole jsme dnes měli takovou vánoční besídku, kde jsme hráli různé stolní hry nebo poslouchali písničky, jedli cukroví, povídali si a tak. My jsme hráli Monopoli, u kterýho se nejde nenaštvat a nezasmát:D Měli jsme na to 3 hodiny. První jsme si rozdali dárky. Tím se dostávám k haulu. Dostala jsem fakt suprácký dárečky, takže ještě jednou děkuju holkám a kamarádovi (Já vim, že si to čteš!>_< :DDD). Nejlíp mě zná Lucka (Bells), takže dárek od ní byl fakt na prvním místě. Já hrozně zbožňuju čaje, takže mi zabalila nějaký čaje. Zatím jsem měla jenom jeden a to švestkovo-vanilkovej a byl hrooozně dobrej:D! Pak jsem dostala od ní voňavou vanilkovou svíčku, úplně mega naušnice, lak na nehty, rtěnku a lesk (netušim, jestli je to všechno, vždycky zapomínám,co dostanu:DD). Od dalších ještě lesk na rty, úžasnej krém na ruce,který voní jako čokoláda (díky Zuzko:D), další dva laky na nehty a plyšového méd'u. Fakt nevim,jestli je to všechno, už to mám uklizený a stejně jsem líná se kouknout:DD Od učitelky jsme každý dostal mini balíček, kde jsou čokoládky a tužka.


Postnu vám sem fotku všech těch dárků, kterou jsem fotila hned ve škole. Najdete ji i na mém instagramu;););) (nenápadně vám sem dám odkaz-> http://instagram.com/mykloshka/?modal=true :DDD)
Noo, ted' vidim na co jsem si nevzpomněla:D Lucka mi vytvořila takových "1 milion a 5 věcí" proč jsem její nejlepší kamarádka, kam napsala pět věcí..,proč jsem její nejlepší kamarádka:DD Udělalo mi to fakt hroznou radost:') A ještě jsem zapomněla na fialové stíny:)

+přikládám fotku s Luckou:D :))

Tohle je asi všechno. Určitě udělám jestě aspoň jeden díl "Waiting for Christmas":)

!Ještě bych chtěla říct, aby tenhle článek nikdo nebral jako vychloubání se. Je to spíš poděkování kamarádům, případně inspirace a záchrana pro vás, kdyby jste ještě neměli nakoupené dárky. Děkuju:DD!

Úplně na závěr bych vám všem chtěla popřát krásné Vánoce a doufám,že každý (až některý:DDDD) dostane všechno, co si přál ♥

Minulý článek: http://mykloshky.blog.cz/1412/waiting-for-christmas
Paa u dalšího ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama